Holiday Home With Spacious Rooms

★★
★ 5/10 📍 Diseminado P 25 Sta Gertrudis, 200,, Santa Eulalia del...
Geen kamers beschikbaar voor deze data.
Wijzig data

Over dit hotel

Ervaar de perfecte ontsnapping in onze charmante villa in Santa Eulalia del Rio, waar ontspanning en avontuur elkaar ontmoeten. Recreatieve Verwennerijen Ontspan in onze uitnodigende binnen- en buitenzwembaden, de ideale plek om te zonnen of verfrissend te duiken. Voor een gezellige familiedag kunt u genieten van onze aantrekkelijke arcade/games ruimte of een heerlijke barbecue organiseren met vrienden en familie. Comfort Ontmoet Gemak Onze airconditioning kamers zijn ontworpen voor uw ultieme comfort, met ruime indelingen die ervoor zorgen dat u zich onmiddellijk thuis voelt. Bovendien kunt u gratis zelf parkeren, zodat uw aankomst en vertrek zorgeloos verlopen. Prima Locatie Gelegen op slechts een korte rit van populaire bezienswaardigheden zoals Talamanca Beach, Marina Botafoch en de bruisende haven van Ibiza, heeft u eenvoudig toegang tot alles wat deze prachtige bestemming te bieden heeft. Boek nu uw verblijf en creëer onvergetelijke herinneringen in onze heerlijke villa!

Voorzieningen

Arcade/game roomSmoke-free propertyFree self parkingArcade/game roomHeated pool

Locatie

✈️ Luchthaven14.0 km
🏛️ Dichtstbijzijnde plaatsSanta Eulària · 7.4 km
🎧 Clubs in de buurtAmnesia (4.1 km), UNVRS (4.3 km), Pacha (7.2 km)
🏖️ Stranden in de buurtTalamanca (7.4 km), Benirràs (11.6 km)

Goed om te weten

Inchecken: 04:00 PM Uitchecken: 10:00 AM Villa's

Veelgestelde vragen

Hoe ver ligt Holiday Home With Spacious Rooms van de luchthaven van Ibiza?
Holiday Home With Spacious Rooms ligt op ongeveer 14.0 km van de luchthaven van Ibiza (IBZ).
Welke clubs liggen dicht bij Holiday Home With Spacious Rooms?
De dichtstbijzijnde is Amnesia (4.1 km). Ook dichtbij: UNVRS (4.3 km), Pacha (7.2 km).
Welke stranden liggen dicht bij Holiday Home With Spacious Rooms?
Het dichtstbijzijnde strand is Talamanca, ongeveer 7.4 km.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Holiday Home With Spacious Rooms?
Inchecken vanaf 04:00 PM, uitchecken vóór 10:00 AM.
Zijn huisdieren toegestaan bij Holiday Home With Spacious Rooms?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan.

Plan je de hele reis?

IbizAI is je Ibiza-concierge op WhatsApp — hotels, clubs, boten, tafels, transfers en meer.

Vraag IbizAI