Ibiza Villa Sea and Sunset View
★ 10/10
1 reviews
📍 Diseminado Poligono 16 11012
Over dit hotel
Luxe accommodatie met prachtig uitzicht Ervaar 5 slaapkamers, 6 badkamers, een volledig uitgeruste keuken en een terras met uitzicht op zee. Buitenontspanning en privacy Geniet van een terras met uitzicht op de tuin, buitenmeubilair en een eigen ingang voor extra exclusiviteit. Spannende activiteiten en nabijgelegen bezienswaardigheden Verken fietsen en wandelen in de omgeving, bezoek het eiland Es Vedra, of ontspan bij het kinderzwembad. Om uw verblijf in Cooltempo Villa Seaview and Sunset voor een onvergetelijke ervaring te boeken, bezoek nu onze website!
Voorzieningen
Free wired internetSelf parking (surcharge)Offsite parking discounted rates availableFitness facilities (surcharge)Internet accessJapanese gardenSwimming nearbyBeach toysOffsite parking discounted rates availableFitness facilities (surcharge)ParkingNon-smoking roomsAir conditioningSwimming poolNon-smoking throughoutOutdoor furnitureGuest rooms disinfected between staysFire extinguishersFirst aid kit availableCCTV outside property
Locatie
✈️ Luchthaven11.9 km
🏛️ Dichtstbijzijnde plaatsSant Antoni · 9.6 km
🎧 Clubs in de buurtEden (9.6 km), Es Paradís (9.6 km), Ushuaïa (14.6 km)
🏖️ Stranden in de buurtCala Comte (6.0 km), Cala Bassa (6.3 km)
Goed om te weten
Inchecken: 04:00 PM
Uitchecken: 10:00 AM
Villa's
Veelgestelde vragen
Hoe ver ligt Ibiza Villa Sea and Sunset View van de luchthaven van Ibiza?
Ibiza Villa Sea and Sunset View ligt op ongeveer 11.9 km van de luchthaven van Ibiza (IBZ).
Welke clubs liggen dicht bij Ibiza Villa Sea and Sunset View?
De dichtstbijzijnde is Eden (9.6 km). Ook dichtbij: Es Paradís (9.6 km), Ushuaïa (14.6 km).
Welke stranden liggen dicht bij Ibiza Villa Sea and Sunset View?
Het dichtstbijzijnde strand is Cala Comte, ongeveer 6.0 km.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Ibiza Villa Sea and Sunset View?
Inchecken vanaf 04:00 PM, uitchecken vóór 10:00 AM.
Zijn huisdieren toegestaan bij Ibiza Villa Sea and Sunset View?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan.
Gastenreviews
Amazing 30th birthday celebration in this stunning villa
👍 This villa was absolutely fantastic! We stayed for a 30th birthday for 2 nights and couldn't ask for anything more. It's so beautiful with the most amazing sunset view and has such quirky features. There's so much to discover. I absolutely loved it, we all did. It made our celebration all the more special and Maud the host was lovely. I also had regular communication from the owner who was just as lovely. What a fantastic experience. If you're looking for a special villa for a special occasion in Ibiza, this is the one!
👎 Nothing. The villa was perfect, the only thing I would say is that the road to it is quite interesting. Although we only had trouble getting an Uber to us once. We had paella delivered and an outdoor cinema came and setup so no major issues.
Plan je de hele reis?
IbizAI is je Ibiza-concierge op WhatsApp — hotels, clubs, boten, tafels, transfers en meer.
Vraag IbizAI