Marina Botafoch Central
📍 Edificio fiesta 1, bloke a 5-1
Over dit hotel
Luxe Voorzieningen Laat u verwennen met een privézwembad, uitzicht op de tuin en een terras bij Marina Botafoch Central. Modern Comfort Ontspan in het ruime 2-slaapkamer appartement met een volledig uitgeruste keuken en een flatscreen-tv. Toplocatie Verken Ibiza Stad gemakkelijk, met populaire bezienswaardigheden zoals de haven van Ibiza en Marina Botafoch op steenworp afstand. Boek nu uw verblijf bij Marina Botafoch Central voor een onvergetelijke ervaring op Ibiza!
Voorzieningen
Free wired internetOffsite parking discounted rates availableInternet accessSwimming nearbyOffsite parking discounted rates availableParkingAir conditioningTerracePets allowed
Locatie
✈️ Luchthaven7.0 km
🏛️ Dichtstbijzijnde plaatsIbiza Town · 1.6 km
🎧 Clubs in de buurtPacha (1.0 km), DC-10 (3.7 km), Ushuaïa (3.9 km)
🏖️ Stranden in de buurtTalamanca (1.0 km), Playa d'en Bossa (4.3 km)
Goed om te weten
Inchecken: 03:00 PM
Uitchecken: 11:00 AM
Appartementen
Veelgestelde vragen
Hoe ver ligt Marina Botafoch Central van de luchthaven van Ibiza?
Marina Botafoch Central ligt op ongeveer 7.0 km van de luchthaven van Ibiza (IBZ).
Welke clubs liggen dicht bij Marina Botafoch Central?
De dichtstbijzijnde is Pacha (1.0 km). Ook dichtbij: DC-10 (3.7 km), Ushuaïa (3.9 km).
Welke stranden liggen dicht bij Marina Botafoch Central?
Het dichtstbijzijnde strand is Talamanca, ongeveer 1.0 km.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Marina Botafoch Central?
Inchecken vanaf 03:00 PM, uitchecken vóór 11:00 AM.
Zijn huisdieren toegestaan bij Marina Botafoch Central?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan.
Plan je de hele reis?
IbizAI is je Ibiza-concierge op WhatsApp — hotels, clubs, boten, tafels, transfers en meer.
Vraag IbizAI