Marvell Club Hotel & Apartments
★★★★
★ 8.5/10
201 reviews
📍 Avda. Des Caló s/n
€402/nacht
€803 totaal · 2 nachten · 2 gasten · Breakfast Included
Boek
Over dit hotel
Prachtige ligging aan zee Ontdek het Marvell Complex, ideaal gelegen aan zee in de baai van San Antonio. Geniet van moderne appartementen met alle voorzieningen die u nodig heeft voor een heerlijk verblijf op Ibiza. Comfortabele accommodatie Elk appartement beschikt over een tweepersoonsslaapkamer, woonkamer met slaapbank, volledig uitgeruste keuken, magnetron, telefoon, airconditioning, badkamer, terras, kluis en satelliet-tv. Fantastische voorzieningen Verwen uzelf met het zwembad, kinderbad, zonneterras, bar, restaurant en supermarkt die op het terrein beschikbaar zijn. Boek nu voor een onvergetelijke vakantie-ervaring bij Marvell Complex!
Voorzieningen
Fitness facilitiesWiFi availableFree WiFiParkingFree ParkingNon-smoking roomsAir conditioningFitness centerSwimming pool24-hour front deskRestaurantTerraceFamily roomsGardenLift / ElevatorLaundryLuggage storageSafety deposit boxBarFax/photocopyingTour deskHorse ridingFacilities for disabled guestsIroning serviceMeeting/banquet facilitiesCar hireChildren's playgroundDivingMassage servicesWindsurfingPacked lunchesGames roomSnorkellingTable tennisCurrency exchangeBilliardsSolariumDartsNon-smoking throughoutOutdoor pool
Locatie
✈️ Luchthaven13.5 km
🏛️ Dichtstbijzijnde plaatsSant Antoni · 2.2 km
🎧 Clubs in de buurtEden (2.1 km), Es Paradís (2.1 km), UNVRS (10.9 km)
🏖️ Stranden in de buurtCala Bassa (3.0 km), Cala Comte (5.1 km)
Goed om te weten
Inchecken: 02:00 PM
Uitchecken: 12:00 PM
Hotels
Veelgestelde vragen
Hoe ver ligt Marvell Club Hotel & Apartments van de luchthaven van Ibiza?
Marvell Club Hotel & Apartments ligt op ongeveer 13.5 km van de luchthaven van Ibiza (IBZ).
Welke clubs liggen dicht bij Marvell Club Hotel & Apartments?
De dichtstbijzijnde is Eden (2.1 km). Ook dichtbij: Es Paradís (2.1 km), UNVRS (10.9 km).
Welke stranden liggen dicht bij Marvell Club Hotel & Apartments?
Het dichtstbijzijnde strand is Cala Bassa, ongeveer 3.0 km.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Marvell Club Hotel & Apartments?
Inchecken vanaf 02:00 PM, uitchecken vóór 12:00 PM.
Zijn huisdieren toegestaan bij Marvell Club Hotel & Apartments?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan.
Gastenreviews
Un bon séjour passé en famille
👍 L’établissement est propre. La piscine pour les enfants est top. La grande piscine est top également. Les chambres sont très propres et confortables.
👎 L’emplacement de l’hôtel est un peu loin du centre-ville, c’est dommage c’est également dommage qu’il n’y ait pas une plage, la nourriture du restaurant était pas top
👍 L’espace c’était assez spacieux
👎 Chambre assez vieillissante
👍 El personal del hotel
👎 Nada
Had a great stay and 100% will come back
👍 Cleanliness, friendliness of staff. Food and Pool
👎 Only thing was the curtains, could do with fully blocking out light
Leuke vakantie maar vooraf kan het beter
👍 Goed buffet en schone kamers
👎 We hadden heel specifiek geboekt voor een tussendeur omdat we met heel het gezin bij elkaar wilde zitten. Dit een aantal keer ver van te voren aangegeven zonder resultaat. Dit mag dan geen filteroptie zijn. Online inchecken ging ook niet lekker want je hebt via Booking niet het interne nummer van het hotel. Als je hier over appt of berichten stuurt wordt je niet geholpen.
Maria Angelica · ES
2026-07-23
7/10
Simple hotel with a nice staff
👍 Nice staff
👎 Buffet variety, entertainment was a bit poor and the schedule was not all complied with, TVs, bed with noisy springs, all services had to paid immediately and could not be included in the room account.
Plan je de hele reis?
IbizAI is je Ibiza-concierge op WhatsApp — hotels, clubs, boten, tafels, transfers en meer.
Vraag IbizAI