The Guardian House

★ 8/10 5 reviews 📍 Ibiza - Formentera
Geen kamers beschikbaar voor deze data.
Wijzig data

Over dit hotel

Prachtig Uitzicht & Rustige Sfeer Geniet van adembenemende uitzichten op de bergen en tuinen terwijl u ontspant bij ons buitenzwembad. Gezinsvriendelijke Accommodatie Verblijf comfortabel met uw dierbaren in ruime familiekamers. Heerlijke Eetmogelijkheden Begin uw dag met een smakelijk à la carte of vegetarisch ontbijt in ons gastenverblijf. Om uw verblijf te boeken in The Guardian House en te genieten van een vredige vakantie, reserveer nu!

Voorzieningen

Self parking (surcharge)Beach umbrellasPool sun loungersOffsite parking discounted rates availableExercise/lap poolJapanese gardenSwimming nearbyOffsite parking discounted rates availableParkingAir conditioningSwimming poolTerraceFamily roomsNon-smoking throughoutPublic Bath

Locatie

✈️ Luchthaven17.3 km
🏛️ Dichtstbijzijnde plaatsSanta Eulària · 9.1 km
🎧 Clubs in de buurtAmnesia (6.8 km), UNVRS (6.8 km), Pacha (11.2 km)
🏖️ Stranden in de buurtBenirràs (7.7 km), Talamanca (11.4 km)

Goed om te weten

Inchecken: 03:00 PM Uitchecken: 10:00 AM Pensions

Veelgestelde vragen

Hoe ver ligt The Guardian House van de luchthaven van Ibiza?
The Guardian House ligt op ongeveer 17.3 km van de luchthaven van Ibiza (IBZ).
Welke clubs liggen dicht bij The Guardian House?
De dichtstbijzijnde is Amnesia (6.8 km). Ook dichtbij: UNVRS (6.8 km), Pacha (11.2 km).
Welke stranden liggen dicht bij The Guardian House?
Het dichtstbijzijnde strand is Benirràs, ongeveer 7.7 km.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij The Guardian House?
Inchecken vanaf 03:00 PM, uitchecken vóór 10:00 AM.
Zijn huisdieren toegestaan bij The Guardian House?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan.

Gastenreviews

Mireia · ES
2025-09-28
8/10
Casa rústica en entorno precioso
👍 Las instalaciones exteriores son impresionantes, muy cuidado y tranquilo. Decoración con mucho gusto. Puedes utilizar los espacios comunes y cocina. Está en un entorno natural aislado y privilegiado.
👎 No limpian diariamente las habitaciones, las canalizaciones del baño son antiguas: la ducha no tenía presión, la temperaturaba del agua fallaba y no se puede tirar papel higiénico en el water (para nosotros esto fue un poco molesto puesto que estuvimos 5 días una familia de 3 personas). Cuando se lo comentamos a los propietarios, respondieron muy rápido e intentaron mejorar nuestra estancia.
Karsten · DE
2025-09-13
7/10
Tolles Fincahotel mit Tendenz zum Camping
👍 Toller Pool, schöner Aussenbereich, schönes Mobiliar, Früstücksoption
👎 Gemeinschaftsbad für 4 Zimmer (unsauber, nicht gepflegt). Keine Klima im Zimmer.
Mirem · CH
2025-08-09
5/10
👍 Die Unterkunft liegt an einem ruhigen und schönen Ort.
👎 Man bekommt keine frischen Badtücher. Das Bad wird mit anderen Personen geteilt. Obwohl bis um 10 Uhr morgens Ruhepflicht ist, war es schon um 8 Uhr laut, wegen den Hotelgästen mit Kinder. Ich fühlte mich, als wäre ich in einem fremden Haus mit einer Familie.
Olivia · US
2025-06-26
10/10
Enchanting and relaxing stay in the beautiful hills of north Ibiza
👍 Extremely relaxing, comfortable and loads of space to make yourself at home and relax
Natalia · US
2025-01-06
10/10
Loved it!
👍 It’s a beautiful house surrounded with trees and horses, quiet and serene. Quick drive to a small town with shops and good restaurants. Hosts are lovely and helpful with tips what to do around the island.

Plan je de hele reis?

IbizAI is je Ibiza-concierge op WhatsApp — hotels, clubs, boten, tafels, transfers en meer.

Vraag IbizAI